reklama:

hlavná strana

 
 
American Idol - American Idol (sezóna 3)
    
  Superstar American IdolAmerican Idol (sezóna 3)

Tretia sezóna mala premiéru 19. januára 2004. Do konca roka svojej tretej sezóny relácia zarobila viac ako 260 000 000 dolárov. Zvíťazila Fantasia Barrino, neskôr známa iba ako "Fantasia" a druhá bola Diana DeGarmo. Tretia sezóna bola tiež uvedená v Austrálii.
Viac ako 65 miliónov odovzdaných hlasov o finále hlasovalo pre favoritov, čo je viac ako dve prvé sezóny dohromady. Fantasia bola korunovanou víťazkou nad Dianou DeGarmo a jej prvý singel vydala v júni 2004 u RCA nahrávacej spoločnosti. Vstúpila aj do rebríčka Billboard Hot 100 na prvé iesto # 1, čím sa stala Fantasia prvým umelcom v histórii Billboard s debutom na číslo jedna a ako prvým singlom, a zostala tam po dobu jedného týždňa. Fantasia a jej debutový album bol certifikovaný ako platinový a dostala aj tri 3 Billboard hudobné ocenenie.

Avšak, predaja svojho debutového albumu Blue neba utrpel čiastočne z nedostatočnej podpore a ona nakoniec požiadala, aby sa uvoľní zo svojej zmluvy. Od tej doby si hrál rôzne role na Broadwayi. Ona tiež objavila ako súťažiaci na prvej sezóny CMT 's reality show Gone Zeme.

Okrem Fantasia a DeGarmo, Jasmine Trias, LaToya London, George Huff, Jennifer Hudson a Camilo Velasco vydali tiež album. Hudson tiež dostala uznanie za úlohy v Dreamgirls (pre ktorú získala Cenu akadémie) a Sex and the City.
Dátum Troch od spodu
Marec 17 Leah LaBelle Jennifer Hudson Amy Adams
24. marca Matthew Rogers Camilo Velasco Diana DeGarmo
31. marca Amy Adams (2) Jennifer Hudson (2) La Toya London
7. apríla Camile Velasco (2) Jasmine Trias Diana DeGarmo (2)
15. apríla Jon Peter Lewis Jon Diana DeGarmo (3)
Apríl 21 Jennifer Hudson (3) Fantasia Barrino La Toya London (2)
28. apríla John Stevens (2) George Huff Jasmine Trias (2)
Dva spodné
5. mája George Huff (2) Jasmine Trias (3)
12. mája La Toya London (3) Fantasia Barrino (2)
Záverečné tri
Máj 19 Jasmine Trias (4) Jasmine Trias (4)
Máj 26 Diana DeGarmo (4) Fantasia Barrino (2)

Speel in de casinos die HollandGokken.com je aanraadt. Wil je eerst de blackjack regels leren of het Blackjack jargon leren spreken? Kijk dan gewoon even bij de spelselecties van Holland Gokken.

Takže tiež zaujímavé.
 
     
   
     
 
 

 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by American Idol TM, FOX studios, TV CBS, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.