reklama:

hlavná strana

 
 
American Idol - American Idol (sezóna 5)
    
  Ksichty American Idol hlasovanieAmerican Idol (sezóna 5)

Piata sezóna American Idol sa začala 17. januára 2006, to bola prvá sezóna seriálu vysielaná vo vysokom rozlíšení. Konkurz bol v mestách Austin, Boston, Chicago, Denver a San Francisco, v Greensboro, Severná Karolína a Las Vegas, Nevada sa zahrnula po zrušení konkurzu v meste Memphis pre dôvody hurikánu Katrina, o čom na našom webe spomíname v úvode. Sezóna využívala rovnaké pravidlá ako sezóna 4.
Taylor Hicks bol menovaný American Idol dňa 24. mája 2006,a debutoval so singlom na # 1 mieste a certifikoval sa na zlatú platňu. Albumov, Taylor Hicks, predal 702.000 výtlačkov za deň. Jeho následné album, vydal 10. marca 2009.

Dňa 30. mája 2006, oznámili celkom 63,5 milióna odovzdaných hlasov vo finálovom kole. Celkom 580 miliónov odovzdaných hlasov bolo v celej sezóne. Taylor Hicks je druhým víťazom American Idol z mesta Birmingham, Alabama (prvá je Ruben Studdard) a štvrtý finalistka s úzkymi väzbami na mesto.
V piatej sezóne - súťažiaci s najväčším komerčným úspechom - štvrté miesto - úder Chris Daughtry, teraz vedúci spevák skupinyy Daughtry. Ich debutový album získal predaj viac ako 5 miliónov kópií - prekonal bývalých víťazov Studdarda a Fantasiu aj ich súčtom. Album, ktoré strávilo dva týždne na # 1 v USA, je tiež najrýchlejší predávaným rockovým debutovým albom v histórii Soundscan.

Od novembra 2008: striebornej Katharine McPhee debutový album sa predalo 374.000 kópií, má za sebou dva Billboard Top 40 hity. Tretie miesto - Elliott Yamin a jeho eponymické debutové album získalo zlatú a platinovú platňu. Ôsme miesto - Bucky Covington s vlastným debutovým albom predal 384.000 kópií a priniesol top 20 a dva top 10 hity v Billboard Hot Singles. Deviate miesto - Mandisa a jej album získala Grammy nomináciu za najlepší pop 2007.
Dátum Troch spodných
15. marca Melissa McGhee Lisa Tucker Ace Young
22. marca Kevin Covais Covington Lisa Tucker (2)
29. marca Lisa Tucker (3) Katharine McPhee Ace Young (2)
5. apríla Mandisa Elliott Yamin Paris Bennett
12. apríla 1 Bucky Covington (2) Ace Young (3) Elliott Yamin (2)
19. apríla Ace Young (4) Chris Daughtry Paris Bennett (2)
Dva spodné
Apríl 26 Kellie Pickler Paris Bennett (3)
3. mája Paris Bennett (4) Elliott Yamin (3)
10. mája Chris Daughtry (2) Katharine McPhee (2)
Záverečné tri
Máj 17 Elliott Yamin (4)
Máj 24 Katharine McPhee (3) Taylor Hicks

De roulette methoden van de tegenwoordige online casino’s maken winnen met roulette veel waarschijnlijker. Hanteer een roulette systeem van GamblingCity.net en je zult zien dat je roulette goksysteem veel meer kans maakt om te winnen.


Konkurz bol v mestách Austin, Boston, Chicago, Denver a San Francisco, v Greensboro, Severná Karolína a Las Vegas, Nevada sa zahrnula po zrušení konkurzu v meste Memphis pre dôvody hurikánu Katrina, o čom na našom webe spomíname v úvode.
 
     
   
     
 
 

 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by American Idol TM, FOX studios, TV CBS, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.