reklama:

hlavná strana

 
 
American Idol - American Idol (sezóna 7)
    
  American Idol (sezóna 7)

American Idol sa vrátil v siedmej sezóne 15. januára 2008. David Cook vyhlásil víťaza American Idol 7 sezóny 21. mája 2008 s rekordnou hlasovateľnosťou vyššou o 56% a počtom teda vysokou na 97,5 miliónov hlasov. Známe pre svoje rockovo orientované pokrytie verzi. Pred začiatkom sezóny 7, výkonný producent Nigel Lythgoe pripustil, že sezóna 6 sa viac sústredila na hosťujúcich inštruktorov ako súťažiacich. Zmeny sa plánujú na sezónu 7. Okrem toho sa začalo s novinkou, že súťažiaci mohli používat hudobné nástroje ako svoj sprievod.
Idol debutoval s novou technikou ako aj on.air technológiami. Z Nokia divadla sa finálový večer v dvoch nociach vysielal v máji 20 a 21, roku 2008.

Idol sa venuje aj charite. Za rok 2007 sa charite venovalo 75 miliónov dolárov a v tomto trende pokračuje Idol aj tento rok.
V médiách sa dá rozpoznať, že finalisti majú hodnotu tvárí, skrátka tak ako to býva s pravými celebritami, veď napríklad Kristy Lee Cook, Brooke Biela, Michael Johns, a Carly Smithson vedeli svoju tvár predať. (víťaz David Cook vydal nezávislé sólové album a bola dokončená nahrávka ktorú síce napísal pred konkurzom do súťaže ale nebola nahratá v štúdiu. Idol má totiž také pravidlá, že akékoľvek nahrávky by museli podliehať právam Idola, a tiež by musel súťažiaci z úspechu nahrávky nechávať podieľ práve Idolu, pre úspech, ktorý Idol súťažiacemu priniesol. American Idol SONGWRITER súťaž, ktorá sa začala v priebehu sezóny 6, pokračovala aj pre túto sezónu. Počas dvoch horných show, každý súťažiaci spievajúci pieseň bol vybraný z desiatich a jedna sa vybrala ako"korunovačná pieseň". Víťazná pieseň "The Time of My Life", bola prespievaná Davidom Cookom a vydaná na 22. mája 2008. Pieseň získala platinu z 12. decembra 2008.
Táto sezóna sa vo finále stala prvý krát taká, že finalista nebol ani raz vo výbere psoledných 2, či troch.

David Cook debutový album vypustil 18. novembra 2008, RCA nahrávacie štúdio album certifikovali na platinový 22. januára 2009.
Dátum Traja spodníodnej
12. marca David Hernandez Kristy Lee Cook Syesha Mercado
Marec 19 Amanda Overmyer Kristy Lee Cook (2) Carly Smithson
26. marca Chikezie Eze Syesha Mercado (2) Jason Castro
2. apríla Ramiele Malubay Kristy Lee Cook (3) Brooke White
10.dubna 1 Michael Johns Carly Smithson (2) Syesha Mercado (3)
Apríl 16 Kristy Lee Cook (4) ) Brooke White (2) Syesha Mercado (4)
Dvaja spodní
Apríl 23 Carly Smithson (3) Syesha Mercado (5)
Finálna Päťka
30. apríla 2 Brooke White (3)
7. máj 2 Jason Castro (2)
14.Kveten 2 Syesha Mercado (6)
21. mája 2 David Archuleta David Cook

 Wygrana w ruletkę jest dużo bardziej prawdopodobna, jeżeli wiesz jakie strategie gry w ruletkę się sprawdzają. Texas holdem poker online także idzie lepiej, jeżeli dobrze znasz kombinacje w grze i wiesz, co to znaczy tight poker. I dobrze jest wiedzieć, gdzie są najlepsze bonusy pokerowe !

Takže tiež zaujímavé.
 
     
   
     
 
 

 
 

© n-games - Valiska Peter and Michal CRZ creating. All right reserved graphic material owned by American Idol TM, FOX studios, TV CBS, All right reserved for text material, ideas, design construction and graphic modifing.  Je absolútny zákaz kopírovania textu a materiálov na blogy, a stránky, bez toho aby sme dali súhlas na šírenie ktorejkoľvek časti obsahu. Bez výnimky.